Domů » Články » Herní novinky » Apex Legends: Příběh druhé sezóny odhalen

Apex Legends: Příběh druhé sezóny odhalen(1 minuta čtení)

Také při hraní Apex Legends zkoumáte obrovské, líně pochodující „brachiosaury“ v pozadí a říkáte si, co tam vůbec dělají? Ještě se k nim vrátíme. Úvodní trailer nám poodhalil příběh nadcházející sezóny Apex Legends.

Ta nám přinese nejen novou hrdinku Wattson, ale čeká nás také dramatický vývoj herního prostředí, podobně, jako je tomu u Fortnite. V novém traileru nám je představen příběh, jehož hlavní zápletkou je snaha o sabotáž věže na ostrově Kings Canyon. Úspěšná sabotáž vede ke zhroucení věže a spuštění masivní EMP vlny, která se rozšíří z ostrova až k druhému břehu. Abychom se vrátili k těm „brachiosaurům“, druhý břeh totiž obývají jejich létaví bratranci, podobní pterodaktylům. Ihned po zásahu vlnou se tito létající tvorové vydají do Kings Canyonu. A nejsou sami. Co je doprovází můžete shlédnout ve videu níže, nebo na Redditu, kde video neoficiálně uniklo o něco dříve i s malým přídavkem.  

Na E3 byl poprask kolem Keanu Reevese, hostujícího ve hře Cyberpunk 2077, a pokud budou „dinosauři“ tvořit podstatnější část narativu Apexu, nemuselo by být od věci do hry zapojit Jeffa Goldbluma, nebo třeba Chrise Pratta ze série Jurský Park.

Source :
X
X