Domů » Články » Herní novinky » Herní veletrhy » E3 » E3 2019 » Apex Legends: Přichází nová sezóna a s ní nová postava i zbraň

Apex Legends: Přichází nová sezóna a s ní nová postava i zbraň

Přijde s novou sezónou i konec agresivní mety?

EA na svém EA PLAY mluvili o budoucnosti battle royalu Apex Legends a rovnou oznámili i spoustu věcí, na které se můžeme těšit. Jednou z nich je velmi očekávaný druhý season, který dostaneme už 2. července! S novým seasonem přijde nový samopal L-STAR, ranked mód, buffy starších zbraní a hlavně nová legenda!

Nová postava, která se připojí k ostatním legendám je mladá technička Wattson. Ta na sebe vezme roli defenzivního supporta a bude moci stavět laserové bariéry. Přes lasery sice projdou vaši spoluhráči bez problémů, nepřátelé budou ale nuceni je obejít. Díky její pasivce vám stačí jeden Ultimate Accelerant na doplnění celé ultimátní schopnosti – tou je obrovský Interception Pylon. Jedná se o nezničitelný sloup připomínající Teslův transformátor, který ve svém okolí zničí všechny granáty, arc stary, rakety a k tomu všemu dobijí okolním spoluhráčům štíty.

Producent z Respawn Entertainment Drew McCoy také slibuje, že nový buff udělá z ne zrovna OP brokovnice Mozambique konečně použitelnou zbraň. Takže už nebudete muset nadávat, když někam spadnete a to jediné, co najdete na zemi budou štíty, náboje a Mozambique.

Source :
X