Apex Legends: Sledovanost živých vysílání se za měsíc propadla o 75%!

Těsně po vydání nové battle royale hry od Respawn Entertainment se zdálo, že má dosavadní král na scéně potíže. Nyní to však vypadá, že nováček svou sledovanost neudrží.

Množství sledujících na platformě Twitch bylo dlouho dobu v případě Apex Legends značně větší, než u Fortnite. Zprávy za poslední měsíc však ukazují, že se někdejší vládce battle royale vrátil na scénu. Sledovanost Apexu dříve dosáhla až 40 milionů sledovaných hodin v jednom týdnu, nyní však spadla téměř o tři čtvrtiny, a to na hodnotu 10 milionů hodin.
Zástupce ze strany Epic Games po vypuštění konkurenta sice chvíli pokulhával, nyní se ale dostal opět do vedení. Za poslední dobu se vyšplhal zpět na svou stálou hodnotu 20 milionů hodin, kterou si očividně chystá i nadále udržet.

ZuluMaster
Jsem nadšený hráč videoher, především RPG a akčních FPS, velmi špatný hráč strategických her. Milovník knížek, především fantasy, sci-fi a historie. Student na Jihočeské Univerzitě v oboru Kulturních Studií se zaměřením na populární kulturu a samozvaný odborník na hudbu.