Domů » Články » Apple si neví rady s AR headsetem, pomáhá mu Valve

Apple si neví rady s AR headsetem, pomáhá mu Valve(1 minuta čtení)

Je to již nějaký ten rok, co se v Applu mluvilo o AR. Pokud nevíte, o co se jedná, hned vám napovím. Jedná se jen rozšířenou realitu, která by prakticky doplňovala iPhone a ukazovala vám různé věci přímo na displej brýlí.

Článek na Bloombergu tenkrát hovořil o vydání v roce 2019/2020. Očividně se ale Applu nedaří a naráží na spoustu překážek, informoval o tom web MacRumors Apple. Nyní do hry přichází další gigant, aby s vývojem AR headsetu pomohl a překvapivě je to právě Valve.

Jestli se ptáte proč zrovna Valve, odpověď je jednoduchá. Mají totiž s těmito periferiemi zkušenosti a Applu by tak mohli velice pomoct. Navíc rozhraní MacOS dobře znají, díky Valve Index, které jej podporuje. Apple do AR headsetů vkládá velké naděje. Věří, že se toto příslušenství bude prodávat stejně dobře, jako jejich telefony nebo hodinky. Ostatně by bylo skvělé mít zařízení, které vám ukáže všemožné informace, počasím začínaje a vaší kondicí konče. Ano, nyní k tomuto máme právě chytré hodinky, ale s AR se dá dojít mnohem dál. Uvidíme tedy, zda Apple dovede vývoj do zdárného konce.

Source :
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
X
X