Domů » Články » Herní novinky » Střílečka Argo od Bohemia Interactive vyjde již tento měsíc. A zcela zdarma

Střílečka Argo od Bohemia Interactive vyjde již tento měsíc. A zcela zdarma

Arma trochu jinak
Argo

Česká vývojářská scéna je rok od roku aktivnější. Jedním z největších hráčů v našem rybníčku je studio Bohemia Interactive, které má na kontě třeba sérií vojenských lahůdek Arma. Loni navíc spustilo svůj program Bohemia Incubator, ze kterého se brzy vyklube první hra s názvem Argo.

„Inkubátor“ je program hodně podobný systému Early Access na Steamu. Především ovšem jde o sólo projekt Bohemky, která v něm testuje své nápady a nedokončené prototypy. Jedním z takových experimentů byl barevný sandbox Ylands, inspirovaný Minecraftem a podobnými hrami. Druhým titulem byl již zmíněný Project Argo, totální konverze Army 3 do kompetitivní FPS pro týmy o pěti hráčích.

Nyní vývojáři oznámili, že se brzy střílečka Argo dočká plného vydání. V základu přinese tři módy, dva zaměřené na ovládání bodů a třetí na střídání útoku a obrany. Datum vydání padlo na 22. červen, což pro české studio značí důležitý milník.

Ve stejný den v roce 2001 totiž vyšla první hra od Bohemky, a to Operace Flashpoint. Zároveň také Arma 3 obdrží bezplatné DLC s ostrovem Malden, na kterém se jejich první hra odehrává.

Argo bude úplně zdarma k dostání na Steamu a v obchodě Bohemia Interactive. Neponese v sobě žádné mikrotransakce, vývojáři ale nabízí ke koupi balíček na podporu vývoje. Kromě kosmetických předmětů nabídne přístup k prémiovým serverům a vozidlům v editoru.

Čtěte také: Hráči bojují peticí za češtinu na PS4. Blokuje překlady některých her

[arve url=”https://youtu.be/qQcWcHHnhTA” /]

0 0 vote
Article Rating
Source :

pcgamer.com

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
X