Domů » Články » Herní novinky » Vývojáři ARK: Survival Evolved chtějí platit modery. Měsíčně rozdělí 400 tisíc dolarů

Vývojáři ARK: Survival Evolved chtějí platit modery. Měsíčně rozdělí 400 tisíc dolarů(1 minuta čtení)

Mod s pokémony by asi neprošel...

Hry podporující komunitní službu Steam Workshop pravidelně oživují modifikace od samotných hráčů. Kolikrát se najdou i taková práce, které mohou obdivuhodně konkurovat, ne-li předčít původní obsah. A právě nadané tvůrce modů chtějí platit vývojáři ARK: Survival Evolved.

Většina tvůrců vytváří svůj nový obsah bezplatně a ve volném čase. Modery věnující se survival akci ARK: Survival Evolved určitě potěší nově oznámený program, který by jim mohl zajistit nemalé finanční ohodnocení.

Vývojáři ze studia Wildcard na letošním setkání vývojářů Game Developers Conference (GDC) představili nový program, který 15 vybraným moderům zajistí peněžní odměny. Každý měsíc se mezi ně rozdělí peníze z budgetu ve výši 400 tisíc dolarů.

Modeři také budou spolupracovat se samotnými vývojáři, například s komunitním manažerem Cedricem Burkesem a dalšími klíčovými osobnostmi studia. Aby si svou finanční podporu udrželi, budou muset ve svých projektech dělat prokazatelné pokroky.

Veškeré bugy a problémy si budou muset modeři opravovat sami. Pokud by porušili autorská práva, veškerá odpovědnost padne na ně. Studio Wildcard plánuje ošetřit spolupráci tak, aby nezodpovídali za škody, které nevycházejí z obsahu od interních pracovníků.

Čtěte také: Moder nahradil dinosaury v Arku modely pokémonů. Teď čelí obvinění

Steam Workshop

Source :
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X