Domů » Články » Herní novinky » Česká Arma odstartovala nový Humble Bundle. Část peněz věnuje Červenému kříži

Česká Arma odstartovala nový Humble Bundle. Část peněz věnuje Červenému kříži

K mání jsou nejstarší díly i nejnovější DLC

Humble Bundle obsadila česká Arma. Do úterý 12. června můžete získat všechny tři díly populární vojenské od Bohemia Interactive i jejích rozšíření za částku, kterou si samo zvolíte. Jako vždy tím podpoříte nejen vývojáře, ale i charitu či provozovatele stránek.

Část tržeb z Humble Arma 2018 Bundle bude věnována Americkému červenému kříži, s nímž studio dlouhodobě spolupracuje. Pokud hráči chtějí vývojáře nebo charitativní organizaci podpořit více, mohou si cenu sami navýšit dle uvážení. Aktuálně již bylo již prodáno více než 36 tisíc digitálních balíků.

Za libovolnou částku dle svého výběru si hráči mohou pořídit předchůdce série – Arma: Cold War Assault (původní Operace Flashpoint), k tomu Arma: Tactics i zlatou edici, obsahující veškeré dodatky. Za alespoň 15 dolarů a více je k dispozici vše výše zmíněné a k tomu navíc třetí díl a jeho rozšíření Karts, Helicopters a Marksmen.

Pokud hráči připlatí více, než je aktuální průměr (který v době psaní článku činí cca 17,5 dolarů), dostanou navíc Armu 2 a k ní rovněž rozšíření Operation Arrowhead, British Armed Forces, Private Military Company a Army of Czech Republic. Koukáte správně – průměrná částka za aktuální bundle šla tak moc vysoko, že předběhla i minimální cenovku za Armu 3, což se stává jen zřídka.

A pokud by hráčům ani taková porce nestačila, za cenu 20 dolarů dostanou ještě rozšíření Arma 3 Apex ke všemu výše zmíněnému. Kompletní cena všech vyjmenovaných položek je za normálních podmínek 184 dolarů (cca 4000 Kč), tudíž se jedná o skutečně masivní slevu. Všechny položky jsou samozřejmě na Steam.

Čtěte také: Přes 4 miliony hráčů a 50 tisíc uživatelských výtvorů. Arma 3 se chlubí výživnou infografikou

Source :
Tisková zpráva Whispr (upraveno)

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X