Domů » Články » Arma 3 dostane singleplayerové DLC. Tac-Ops nabídne více než 8 hodin zábavy

Arma 3 dostane singleplayerové DLC. Tac-Ops nabídne více než 8 hodin zábavy

Nyní je v předprodeji se slevou

České studio Bohemia Interactive představilo nejnovější DLC do své vojenské akce Arma 3. Balík singleplayerových misí s názvem Tac-Ops prověří na konci listopadu vaše hráčské schopnosti ve třech odlišných vojenských operacích, které nabídnou různorodý průběh.

Kompletní kampaň o třech náročných vojenských operacích vás zaměstná minimálně na 8 hodin, což je na DLC za pár fufňů slušná porce zábavy. První mise se odehrává devět let před krizí „Východní vítr“ a zachycuje občanskou válku zuřící napříč republikami Altis a Stratis. V druhé operaci se v kůži jednotek NATO pokusíte obsadit strategický ostrov Malden, na kterou pak navážete leteckými údery během invaze na Altis.

Každá mise nabízí odlišné cesty, jak zdárně dojít do konce, v některých operacích je také možné celý průběh zažít z pohledu úplně jiné jednotky. Situaci na bojišti i celkovou úspěšnost vojenské operace mohou navíc ovlivnit vedlejší mise. Nepřijdete ani o nové achievementy na Steamu a či zcela nového skriptovacího sytému pro tvorbu pokročilých scénářů do Arma 3.

Arma 3 Tac-Ops DLC Mission Pack vychází 30. listopadu, právě teď je ovšem k dispozici v předobjednávce s 10% slevou na Steamu a na Bohemia Store za cenu 4,49 eur (cca 117 Kč, co čučíme na stránkách). Výše zmíněný obsah můžete také nalézt v balíku Arma 3 DLC Bundle 2 společně s dalšími přídavky za zvýhodněnou cenu.

Čtěte také: PUBG se už prodalo přes 20 milionů kopií. Denně se chlubí 2 miliony hráči

Source :
Tisková zpráva

Líbí se vám novinka?

0 0
X
X