Domů » Články » Herní novinky » Arma 3 se dočká nových tanků, kampaně i pár vylepšení. Poslední velké DLC vyjde v dubnu

Arma 3 se dočká nových tanků, kampaně i pár vylepšení. Poslední velké DLC vyjde v dubnu

Přišel čas na pořádná děla

Studio Bohemia Interactive oznámilo datum vydání a obsah nejnovějšího přídavku pro hru Arma 3. Ten ponese jednoduchý název Tanks a dorazí již 11. dubna. Rovněž se bude jednat o poslední velký přídavek, který český vojenský simulátor dostane.

Velkou novinkou bude přidání obrněných vozidel různých tříd, od bojových tanků po stíhače. Jak už je u podobných balíčků pro Armu 3 zvykem, ani zde nebudete ochuzeni o krátkou příběhovou kampaň a samostatný scénář. Půjde však o poslední obdobně objemný obsah pro hru.

DLC rovněž přijde s podstatnými změnami, pakliže vlastníte pouze základní verzi Army 3. Mezi novinky se řadí drobné změny v hratelnosti, plně vymodelované interiéry bojové techniky, nové ruční zbraně na ničení ozbrojených vozidel, vylepšení pro editory, nový multiplayerový režim a spousta dalšího obsahu.

DLC Tanks je právě teď k dispozici v předobjednávce s 10% slevou na Steamu a Bohemia Store. V rámci balíčku Arma 3 DLC Bundle 2 (ve kterém se nachází další tři přídavky) dostanete nášup s obrněnými vozidly dokonce se slevou 25 %.

Čtěte také: Recenze – Chuchel

[arve url=”https://www.youtube.com/watch?v=MOoXEg3cf8c” /]

Source :
Tisková zpráva / Whispr
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chceš nám nechat komentář k článku? Šup tam s ním!x
()
x
X