fbpx

VIDEO: Vyšly nové singleplayerové kampaně pro Armu 3. Mrkněte na trailer

Nášup pro vojenské nadšence

Jak jsme avizovali před několika týdny, právě vyšlo DLC pro Armu 3 s podtitulem Tac-Ops. Ten nabízí tři různé singleplayerové operace, které vám vydrží až 8 hodin. Společně se spuštěním prodeje vydalo české studio Bohemia Interactive krátký trailer, který si můžete omrknout níže.

Kompletní kampaň o třech náročných vojenských operacích vás zaměstná minimálně na 8 hodin, což je na DLC za pár fufňů slušná porce zábavy. První mise se odehrává devět let před krizí „Východní vítr“ a zachycuje občanskou válku zuřící napříč republikami Altis a Stratis. V druhé operaci se v kůži jednotek NATO pokusíte obsadit strategický ostrov Malden, na kterou pak navážete leteckými údery během invaze na Altis.

Každá mise nabízí odlišné cesty, jak zdárně dojít do konce, v některých operacích je také možné celý průběh zažít z pohledu úplně jiné jednotky. Nepřijdete ani o nové achievementy na Steamu a či zcela nového skriptovacího sytému pro tvorbu pokročilých scénářů do Arma 3.

Arma 3 Tac-Ops DLC Mission Pack je právě nyní k dispozici za 4,99 eur (cca 127 Kč). Balíček singleplayerových misí můžete také nalézt v rámci Arma 3 DLC Bundle 2 společně s dalšími přídavky.

Čtěte také: PUBG se dočká čínské mobilní verze. Podívejte se na první trailer a screenshoty

Zdroj:

Tisková zpráva

Viet Tran
Moravák a Asiat v jednom exkluzivním balení, oběť záchvatů kreativity a grafomanství. A prokrastinace. Twitter: @MarekTV. Blog (zatím neaktivní): Tranuju.cz