Domů » GC17: Namažte si motory. Armored Warfare zamíří začátkem roku na PS4

GC17: Namažte si motory. Armored Warfare zamíří začátkem roku na PS4

Naštěstí se hraje na ovladači skvěle

Her, ve kterých hlavní roli zastávají železní oři, není na trhu překvapivě málo. Mezi ty největší a nejzdařilejší pokusy patří World of Tanks, War Thunder a také Armored Warfare. Poslední zmiňovaný míří začátkem příštího roku na PS4. Jak mu jeho konzolový port sedí?

Na Playstation jsem měl již dříve tu čest s tankovými bitvami ve War Thunderu, kterému konzolový port ani trochu nesluší. To ale není problém Armored Warfare – ten se na gamepadu hraje naprosto přirozeně a jednotlivé funkce jsou namapované s grácií.

Vše funguje přesně tak, jako byste doufali. Všechno pěkně plynulé a pohodlné. V testovací verzi jsem nenarazil na žádné chyby, záškuby, nic. Hra obsahuje přesně to, co její PC verze, takže nebudete o nic ochuzeni. Ruku v ruce s parádním portem tak nejspíše na jaře dostanete jednu ze dvou nejlepších tankových her, které si můžete na konzoli zahrát.

Armored Warfare svůj vstup na konzolový trh zaspal a ze všech třech na začátku zmiňovaných titulů vstupuje na konzole jako poslední. To určitě pocítí na číslech aktivních hráčů, které tak potřebuje. My.com přinesl po zklamání ve formě Skyforge příjemné překvapení a jeho další free-to-play titul mě na výstavišti mile potěšil. Armored Warfare vychází na Playstation Store začátkem příštího roku. Pokud jste netrpěliví, můžete si ho zahrát již teď na svém PC.

Čtěte také: GC17: Božské MMORPG Skyforge zamířil na PS4. Podaří se mu překonat konkurenci?

Source :

Vlastní