Kam zamíří příští Assassin’s Creed? První spekulace ukazují na starověké Řecko

Heuréka?

Pauza mezi vydáním posledních dvou dílů Assassin’s Creed rozhodně sérii prospěla. Výlet do Egypta díky tomu působil čerstvě a hraní za zabijáky v kapucích nás zase pořádně bavilo, jak jste se ostatně mohli dočíst v naší recenzi. Na další díl si budeme opět muset nějakou chvilku počkat, už nyní ale vyhřezávají na povrch první informace.

Podle nejnovějších spekulací Liama Robertsona vyjde nový díl Assassin’s Creed až příští rok. Robertson má se získáváním informací přímo od vývojářů dlouholeté zkušenosti. Pracuje pro web Unseen64, kde získává nedokončené hry, a jeho spekulace bývají leckdy velmi přesné.

Podle jeho zdrojů nás příští díl zavede do starověkého Řecka. Původně jsme do kolébky západní civilizace měli zavítat už v Origins, ale Ubisoft se rozhodl pro Řecko vytvořit vlastní hru. Vývoj údajně odstartoval na začátku roku 2017 a vývojáři by rádi svou práci dokončili na podzim 2019.

S přesným časovým zasazením si ale Robertson stále není jistý. Starověké Řecko má za sebou bohatou historii, která sahá až založení městských států přes řecko-perské války až po římskou nadvládu. S blížícím se datem vydání ale můžeme očekávat i více úniků informací, možná i oznámení na letošní E3.

Čtěte také: Vylepšená virtuální realita je za dveřmi. HTC Vive Pro přijde již v dubnu

Zdroj:

vg247.com

Patrik Dvořáček
Profesionální prokrastinátor, amatérský hráč Solitaire a poloamatérský pisálek. To vše v jedinečně nešikovném balíčku.