Domů » Články » HRA ZDARMA: Assassin’s Creed IV: Black Flag je nyní bezplatně ke stažení!

HRA ZDARMA: Assassin’s Creed IV: Black Flag je nyní bezplatně ke stažení!(1 minuta čtení)

Do what you want, cause a pirate is free!

Ubisoft se loni vytáhl s oslavami Ubi30, během kterých rozdal pořádnou porci fajn titulů. Ani letos nezahálí a předvánoční sezónu odstartoval se strategií zdarma – World in Conflict. Nyní konečně přišla řada na Assassin’s Creed IV: Black Flag.

Tady není co řešit, Black Flag je jedním z nejoblíbenějších dílů celé série. A oprávněně! Zasazení do prosluněného Karibiku asasínům prospělo, i když hlavní hrdina žádný elegantní zabiják v kapuci nebyl. Své skryté čepele jen našel na cizí mrtvole, i tak jsme si Edwarda oblíbili. Hlavním lákadlem však bylo otevřené moře, prohledávání ostrůvků a plundrování nepřátelských lodí.

V každém případě vám můžeme tento díl Assassin’s Creed doporučit se vším všudy. Stačí jen zajít na stránky Ubisoftu, přihlásit se na svůj Uplay účet a hru si vesele stáhnout (až se ty přetížené servery vzpamatují). Jasně, Steam to sice není, v tomto případě si ale nadávání odpustíme.

S vyloupením tak krásného lootu ale moc neotálejte. Akce skončí v pondělí 18. prosince ve 23 hodin. Po odbytí této hodiny se stránka stane nedostupnou a Black Flag zase půjde pořídit jen za menší obnos zlaťáků.

Čtěte také: Nový Tomb Raider potvrzen. S Larou Croft se uvidíme příští rok

[arve url=”https://youtu.be/8IWwjdPJpiU” /]

Source :
X
X