Domů » Články » “Assassin’s Creed” od EA vyjde nejdříve v roce 2020

“Assassin’s Creed” od EA vyjde nejdříve v roce 2020

Za tímto obrovským titulem by měla stát i Jade Raymond, která v Ubisoftu pracovala na prvních dvou dílech assassínské série.

Assassin’s Creed je pro Ubisoft v dnešní době tou nejúspěšnější značkou, čehož si bezpochyby všimli i ostatní vydavatelé. Hlavně EA chce využít popularity akcí s otevřeným světem, proto z Ubisoftu přebralo jednu z hlavních tváří původních dílů Assassin’s Creed – Jade Raymond.

Právě Raymond pod EA založila studio Motive, kde spolupracuje se studiem Viscreal na stále neoznámené hře z univerza Star Wars. Nyní ale EA potvrdilo, že Motive pracuje i na obrovské hře ve stylu Assassin’s Creed.

Vývoj takového titulu ale zabere spoustu času, v Ubisoftu na podobných projektech pracuje více studií najednou. Podle předpovědí EA se tedy vydání dočkáme nejdříve během fiskálního roku 2020, což pro nás smrtelníky znamená období mezi 1. dubnem 2019 a 31. březnem 2020.

Sice o hře samotné hře není moc informací známo, EA si na vývoj sehnalo hodně velká jména z herního byznysu. Kromě Jade Raymond ve studiu Motive pracuje i Amy Hennig, která stojí za sériemi Legacy of Kain, Jake and Dexter a Uncharted. Snad se tedy více detailů dozvíme na letošní nebo příští E3.

jaderaymond

Source :

gamespot.com

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na