Domů » Články » VIDEO: Assassin’s Creed Odyssey oficiálně potvrzen. Tentokrát se podíváme do antického Řecka

VIDEO: Assassin’s Creed Odyssey oficiálně potvrzen. Tentokrát se podíváme do antického Řecka

Po drobném leaku tu máme rovnou krátký teaser

Poslední týdny byly ve znamení velkých oznámení. Po Falloutu 76 přišla řada na sérii Assassin’s Creed. Ta se nejdříve dočkala drobného leaku, nyní Ubisoft přispěchal rovnou s krátkým teaserem a pozvánkou na letošní E3 konferenci. A ano – Assassin’s Creed Odyssey se bude odehrávat v antickém Řecku.

Ještě před vydáním Assassin’s Creed Origins hráči zasněně dumali nad tím, kde by se mohl odehrávat další díl oblíbené akční série. Dřívější spekulace mluvily o tom, že se po starověkém Egyptě podíváme i do antického Řecka a Říma, což by na sebe krásně navazovalo.

První naděje vzbudila fotka klíčenky s řeckou (či spartánskou) helmou na francouzském serveru Jeuxvideo. Drobný kus herního artefaktu vypadal sám o sobě dost důvěryhodně, netrvalo však dlouho a Ubisoft zveřejnil na sociálních sítích i oficiální teaser, kterým definitivně potvrdil existenci Assassin’s Creed Odyssey.

Video, které můžete zhlédnout níže, samozřejmě nemohl začít jinak než třístovkově spartánským kopancem do nepřítele. Tím bychom měli antické Řecko v kapse, další detaily si vývojáři nechávají na letošní E3 konferenci, která začne za více než týden. Podle loňských spekulací by měla hra vyjít na podzim roku 2019, možná se jí ale dočkáme už letos. Necháme se překvapit.

Po starověkém Egyptě je to další položka, kterou si můžeme odškrtnout z našeho článku TOP 10 míst, kde bychom chtěli další Assassin’s Creed. Feudální Japonsko je sice stále v nedohlednu, ale ono to jednou přijde.

Čtěte také: Assassin’s Creed se dočká dalšího komiksu. Bude se odehrávat ve druhé světové válce

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na
X