Domů » Články » Assassin’s Creed Odyssey: První epizoda DLC Fate of Atlantis je zdarma

Assassin’s Creed Odyssey: První epizoda DLC Fate of Atlantis je zdarma

Ubisoft rád rozdává hry zdarma, nejenže si do zítra (28. sprna) můžete zdarma stáhnout For Honor, ale nyní mohou zajásat i majitelé hry Assassin’s Creed Odyssey.

Na Uplay a Steamu si totiž můžete stáhnout první epizodu velkého rozšíření Fate of Atlantis s názvem Fields of Elysium. Jak již název napovídá, budeme zde svědky osudu Atlantidy ale trochu jinak, než jej známe z řecké mytologie. Ačkoliv se jedná jen o DLC, lze v něm strávit velkou spoustu času, průměrně to dá nějakých deset hodin hraní a to je teprve první epizoda. Pokud jste si navíc mysleli, že základní hra má hodně fantaskních prvků, Fields of Elysium vám teprve ukáže, co je to fantasy. V ní nebudete řešit spor mezi Athénami a Spartou, nyní je vaším cílem svrhnout falešné bohy, najít všechny poklady a hlavně objevovat tajemství bájné Atlantidy.

Assassin’s Cree se už déle nedrží v historických mezích, ostatně mytologie posledních dílů k tomu vybízí a byla by škoda zůstat jen u pouhé faktické historie. První epizoda z DLC Fate of Atlantis bude zdarma do 1. září, bohužel jen pro majitele hry na Microsoft PC a to jak na Uplay, tak na Steamu.

Source :

PCGamer

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na
X