Domů » Články » Herní novinky » Assassin’s Creed Odyssey představuje season pass. Obsahuje i remaster třetího dílu

Assassin’s Creed Odyssey představuje season pass. Obsahuje i remaster třetího dílu(3 minuty čtení)

A k tomu všemu dostanete i odbočku z PS Vity

To by ani nebyl Ubisoft, kdyby neoznámil dodatečný obsah ještě před vydáním svých podzimních blockbusterů. V rámci season passu Assassin’s Creed Odyssey se dočkáme nejen dvou velkých placených DLC, ale i remasteru Assassin’s Creed 3 včetně jeho přídavků a vedlejšího titulu Liberation. Do hry budou také přibývat příběhy pro všechny hráče zdarma.

Začněme velkými DLC. Obě jsou rozděleny na tři epizody, ty budou vycházet každých šest týdnů. První přídavek nese název Legacy of the First Blade a zabojujete si v něm po boku prvního člověka, který kdy použil legendární skrytou čepel. Změníte tak tok historie a dozvíte se, proč se asasíni rozhodli bojovat ve stínech. Zde vidíme možnou kolizi s příběhem loňského Origins, ale nechme se překvapit. První epizoda ze tří bude dostupná v prosinci letošního roku.

The Fate of Atlantis je druhým příběhovým rozšířením Assassin’s Creed Odyssey. V něm, jak už název napovídá, objevíte slavné potopené město, seznámíte se blíže s řeckou mytologií a poznáte blíže První civilizaci. Samozřejmě se i utkáte s božskými stvořeními. První epizodu čekejte na jaře příštího roku.

Tento season pass jde tak trochu ve stopách Far Cry 5 a nabídne remaster Assassin’s Creed 3 včetně jeho season passu a odbočky, která původně vyšla pro handheld PS Vita – Assassin’s Creed Liberation. Kromě grafického vylepšení se hra má hra údajně plynulejší hratelnost a „ergonomii”.

Season pass k Assassin’s Creed Odyssey stojí vzhledem k jeho macatému obsahu 40 euro. Ne každému se ale chce utrácet další peníze po tom, co vyplázl 60 euro za základní hru. I tací se dočkají nového obsahu po vydání. Zdarma totiž do hry doputují The Lost Tales of Greece, příběhové questy s novými i známými postavami na mapě základní hry. Vydávány budou mezi epizodami placených DLC.

Ve stylu Origins pak ve hře najdete i opakujících se událostí. Každý týden se na mapě objeví nová legendární loď nebo žoldák, které nebude vůbec jednoduché porazit. Dále budete moci plnit i denní a týdenní kontrakty. Za jejich splnění obdržíte speciální měnu, s níž nakoupíte legendární vybavení. Do hry přibudou i nová mytická stvoření a také režim New Game Plus.

Assassin’s Creed Odyssey, vycházející 5. října pro PS4, XONE a PC, bude dostupný jednak samostatně, ale i jako součást Assassin’s Creed Odyssey Gold Edition (s tou si hru zahrajete dříve než ostatní), Ultimate Edition, Spartan Edition a Pantheon Edition.

Čtěte také: Battle royale trochu jinak. Parkourový Dying Light: Bad Blood servíruje komorní, ale krvavou zábavu

[arve url=”https://www.youtube.com/watch?v=q-sCQnFX-uU” /]

 

Source :
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X