Domů » Články » Příští DLC pro Assassin’s Creed Origins nás pošle bojovat s faraony. A to přímo do podsvětí

Příští DLC pro Assassin’s Creed Origins nás pošle bojovat s faraony. A to přímo do podsvětí

Nefertiti vypadá celkem dobře. Na mrtvolu...
Assassin's Creed Origins

Assassin’s Creed Origins postavil pokulhávající sérii od Ubisoftu zpátky na nohy. I když se nejednalo o perfektní hru, oproti předchozím dílům šlo konečně o pořádný krok kupředu. Snad nejlepší volbou byla změna prostředí, přeci jen starověký Egypt má charisma na rozdávání.

Ubisoft si to také uvědomuje, díky čemuž se hráči dočkali bezplatného DLC Discovery Tour. V něm nám vývojáři předali lekci dějepisu a mezi virtuálními kulisami nám ukázali život této dávné civilizace. S jejich dalším přídavkem se ale vydají naprosto opačným směrem.

Curse of the Pharaohs pošle Bayeka bojovat s nemrtvými faraony přímo do egyptského podsvětí. V hrobkách ho bude čekat zbrusu nový svět, ve kterém narazí na nadpřirozené strážce, naštvané nemrtvé a hlavně na legendární loot.

V reálném světě se zase dočkáme Théb a Údolí králů. Ani tam se nemrtvým nevyhneme, bývalí vládci se totiž čas od času vydají terorizovat stále žijící poddané. Naštěstí Bayek dostane do vínku sedm bonusových schopností a jeho maximální level se posune na 55.

Ubisoft původně plánoval, že Curse of the Pharaohs vyjde již 6. března. Bohužel se vývojáři dostali do skluzu a nakonec vyjde až 13. března. Majitelé season passu rozšíření dostanou automaticky.

Čtěte také: Metal Gear Survive má na krku další průšvih. Za novou postavu si připlatíte 10 dolarů

[arve url=”https://youtu.be/JGJ_x_4XVyA” /]

Source :
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chceš nám nechat komentář k článku? Šup tam s ním!x
()
x
X