Domů » Články » Assassin’s Creed Empire změní jméno, nabídne víc postav a „bude velký jako Skyrim“

Assassin’s Creed Empire změní jméno, nabídne víc postav a „bude velký jako Skyrim“

K odhalení možná dojde ještě před E3

Aktualizace: Na internet unikl nový snímek, který zachycuje hlavního hrdinu na lodi. Potvrzuje tím přítomnost námořních kratochvílí, který byly stěžejní součástí hratelnosti třeba v Assassin’s Creed IV: Black Flag. Bystrozrací mohou na obrázku postřehnout i aktivní úkoly – kromě zabití krokodýla má hráč musí následovat postavu do paláce královny Chenut z dynastie slunečních králů.


Původní zpráva: Není snad žádného měsíce, kdy bychom nevyprdli článek o nových únicích a spekulacích k Assassin’s Creed Empire. S blížící se E3 se zahraniční novináři shodují, že tam nejnovější díl populární akční série určitě uvidíme, a mají hrubou představu o tom, co se nám letos dostane na disky.

Zdroj herního serveru WWG předal novinářům několik zajímavých informací. Začneme jménem – nový díl se zbaví pracovního označení Empire a vyjde s názvem Assassin’s Creed Origins. Zasazení do exoticky znějícího starověkého Egypta naštěstí zůstává a soudě podle slov tamějších redaktorů je na co se těšit.

Po vzoru Assassin’s Creed Syndicate se údajně dočkáme mužské i ženské postavy naráz, proti čemuž nemůžeme říct ani ň – zmíněné hře tahle nevinná změna velmi prospěla, což potvrzujeme i v naší recenzi. Vztah mezi hlavními protagonisty je prozatím záhadou – první spekulace v herních komunitách se točí okolo předků Jacoba a Evie Fryových, kteří by vysvětlili původ artefaktů z Assassin’s Creed Syndicate.

Velmi líbivě zní tvrzení, že starověký Egypt bude jedním obrovským hřištěm, který se rozlohou vyrovná třeba Skyrimu. A nezůstanete jen na horkém písku – námořní bitvy se vrátí zpět jako součást hratelnosti, přičemž hlavním bojištěm bude část Středozemního moře. Anonymní zdroj, který má blízko k vývojářům z Ubisoftu, také dodal, že se podíváme i mimo Egypt – nejspíše do antického Řecka či Říma.

Jako vždy upozorňujeme, že jde o těžko ověřitelné informace, jejichž pravdivost se ověří až při oficiálním odhalení Assassin’s Creed Origins. K tomu by mohlo dojít i před samotnou E3, jak se stalo v minulosti již několikrát.

Čtěte také: Je tohle Assassin’s Creed Empire? Údajný leak potvrzuje starověký Egypt

Source :
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chceš nám nechat komentář k článku? Šup tam s ním!x
()
x
X