Domů » Články » SOUTĚŽ: Vyhrajte Assassin’s Creed Origins na PC!

SOUTĚŽ: Vyhrajte Assassin’s Creed Origins na PC!

Jeden z vás se podívá do starověkého Egypta

Aktualizace: Tak máme za sebou první předvánoční soutěž! Z několika stovek zúčastněných nakonec vylezl jen jeden výherce, jímž je Martin Kořenář – gratulujeme! Pokud možno nám odpověz na e-mail, abychom si mohli potvrdit předání výhry!

Ostatní nesmutněte, hned jsme nastartovali druhou soutěž, tentokrát o PC verzi druhoválečné střílečky Call of Duty: WW2. Své štěstí můžete zkusit zde!


Původní zpráva: S blížícími se svátky přišla ideální chvíle odstartovat náš tradiční předvánoční maratón soutěží! A rovnou jsme vás nechali rozhodnout, kterou hrou letos vykopneme. Výsledek? V anketě na facebooku jste nakonec zvolili pískem zavátý Assassin’s Creed Origins, tudíž tady je!

Oblíbená série od Ubisoftu si vzala dva roky volno a letos se vrátila v plné síle a s hromadou svěžích novinek. Jasně, k dokonalosti má Assassin’s Creed Origins ještě daleko, ale rozhodně nemůžeme mluvit o průšvihu. Ostatně stačí mrknout do recenze od Kuby.

A pokud stále nevěříte, můžete si hru osahat na vlastní klávesnici, pokud teda budete mít štěstí. Soutěžíme o PC verzi na uPlay a jako vždy stačí správně odpovědět na soutěžní otázky níže ve formuláři. Budou vycházet jak z recenze, tak naší TOP 10 míst, kde bychom chtěli další díl Assassin’s Creed.

Soutěž ukončíme ve středu 6. prosince včetně. Výherce vyhlásíme následující den zde v aktualizovaném článku i na našich facebookových stránkách. Rovnou pak navážeme novou soutěží o PC verzi Call of Duty: WW2. Hodně štěstí!

Source :

Vlastní

X