Domů » Články » VIDEO: Nový trailer k Assassin’s Creed: Origins ukázal příběh, Kleopatru a Caesara

VIDEO: Nový trailer k Assassin’s Creed: Origins ukázal příběh, Kleopatru a Caesara

Vzhůru za pyramidami

Gamescom v německém Kolíně nad Rýnem pro nás sice začíná až v úterý, už teď se nám ale dostává prvních herních vlaštovek. Konference Microsoftu totiž odstartovala už v neděli večer a hned na začátku jsme se dočkali cinematic traileru pro Assassin’s Creed: Origins.

Na egyptské asasíny jsme se podívali už během E3, kdy Ubisoft ukázal záběry přímo ze hry. Dozvěděli jsme se také pár střípků o příběhu, řadu detailů si ale vývojáři doteď nechávali pro sebe. Například jak bude vypadat digitální Kleopatra.

Naštěstí Ubisoft moc dlouho nečekal a během konference Microsoftu odhalil mnohem více než jen Kleopatru. V novém traileru se tak představil i Ptolemaios Alexandrijský nebo samotný Caesar. Role těchto významných historických figur je zatím velkou neznámou, ale něco nám napovídá, že alespoň jeden z nich zemře naší rukou.

Každopádně se přímo ze stánku Assassin’s Creed pokusíme přivézt naše vlastní pocity z hraní. A pokud nás masa německých hráčů k hratelnému demu nepustí, naše plné dojmy určitě přijdou po oficiálním vydání 27. října tohoto roku.

Mimochodem – písnička v traileru se jmenuje „You Want It Darker“ a nazpíval ji legendární Leonard Cohen. Ubisoft umí vybírat hudbu do trailerů.

Čtěte také: VIDEO – Nový příběhový trailer ke Kingdom Come nešetří krví ani trusem

[arve url=”https://youtu.be/kGq7ZCth7QY” /]

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chceš nám nechat komentář k článku? Šup tam s ním!x
()
x
X