Domů » Články » ASUS i Česko-Slovensko slaví historické třicítky. V soutěži Boost My PC se hraje o ceny za 200 tisíc korun

ASUS i Česko-Slovensko slaví historické třicítky. V soutěži Boost My PC se hraje o ceny za 200 tisíc korun(2 minuty čtení)

Rok 2019 znamená pro Česko a Slovensko 30 let svobody a demokracie. Současně letos ASUS slaví 30 let od svého založení. A to už je velký důvod pro speciální díl oblíbené soutěže Boost My PC, tentokrát s cenami v celkové hodnotě 200 tisíc korun. Vítěz první ceny se může těšit na skvěle vybavené PC se speciálním designem ke třicetinám firmy ASUS v ceně 150 000 korun. Druhou cenu představuje prémiový kožený ultrabook ZenBook Edition 30 a výherce třetí ceny získá smartphone ZenFone Edition 30. K zapojení do soutěže stačí tentokrát jen vytvořit kreativní fotku nebo video, které spojí značku ASUS a 30 let svobody v Česku a na Slovensku a umístit ji na Instagram. Zájemci mohou soutěžit do soboty 30. listopadu. 

Od revolučních událostí roku 1989 v Československu nedávno uplynulo 30 let. Rok 1989 je ale důležitý i pro ASUS. Právě tehdy totiž na Tchajwanu založila čtveřice inženýrů tuto společnost. Během 30 let se firma etablovala mezi světové technologické lídry a v současném portfoliu nabízí pestrou škálu produktů od počítačových komponent přes monitory, notebooky, smartphony či routery až po softwarová řešení.

Oslavy demokracie a svobody jsou i oslavou práva projevit se kreativně. A právě o to jde v nové soutěži Boost My PC. Zapojit se je snadné – stačí vytvořit NĚCO a umístit výtvor na Instagram. A nezáleží na tom, zda půjde o fotografii či video; klíčové je propojení 30 let svobody v Česku nebo na Slovensku se značkou ASUS. Fantazii se meze nekladou, hodnoceny budou především nápad a originalita.

A jaké ceny čekají na výherce? Vítěz získá nadupané PC v celkové hodnotě 150 tisíc korun ve speciálním designu ASUS 30 let. Druhý v pořadí obdrží prémiový ultrabook ZenBook Edition 30 (UX334) v limitované kožené edici a třetího potěší smartphone ZenFone 6 Edition 30 opět v limitované výroční edici.

Další podrobnosti i úplná pravidla soutěže jsou k dispozici na www.republic-of-gamers.cz/projekty/boost-my-pc/. Soutěž končí 30. listopadu přesně úderem půlnoci.

0 0 vote
Hodnocení článku
Source :
Tisková zpráva
Redakce SkillZone
Written by
Jsme banda naprosto rozdílných lidí, kteří se skvěle doplňují a jdou jedním směrem, za stejným cílem. Psaní nás prostě baví a jsme rádi, že vám prostřednictvím tohoto webu můžeme něco předat.
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X