Domů » Články » Backstage » FattyPillow ukázal na streamu novou přítelkyni

FattyPillow ukázal na streamu novou přítelkyni

Youtuber, streamer a bavič Karel Sivák (26) alias FattyPillow poprvé ukázal veřejnosti svou drahou polovičku!

Tento stream proběhl na Twitch kanále FattyPillow před několika dny a nyní se na Youtube objevil záznam. Na Fattyho sociálních sítích byly k vidění fotky vždy pouze zezadu, nebo z takového úhlu, aby slečně nebylo vidět do obličeje. Po dvou hodinách živého vysílání Fatty přepnul scénu a na kanále zazněla věta: „Kundibádi, nebudu dělat velký oznámení, ale nejsem tady sám.“

Poté se na streamu po jeho boku objevila krásná přítelkyně Jana, se kterou chodí již 10 měsíců, ale dosud jí před veřejností schovával.

„Já chápu že to nepochopíte, ale pro mě je stream život, kterej tady rád prožívám s váma a užívám si pohodku, a všechno. Moje přítelkyně je tady jednou za čas, ještě spolu nežijeme. Zatím. A prostě jsem rád, že jí můžu vzít sem a můžu si s váma povídat. Já vím, že nemáš combit práci s přítelkyní, ale tohle je můj koníček. To dřív, co jsem udělal, nebudeme řešit. To je minulost.“ Poukázal tím na rozchod se svou expřítelkyní Sárou Holanovou, který nepatřil zrovna k nejklidnějším.

„Snad toho nebudeš litovat…“ objevovalo se v chatu.

Na to Fatty reagoval slovy: „Už jsem dospělej, v hlavě jsem se někam posunul a fakt nemá cenu hrotit, nebo srovnávat minulost, fakt ne. Tohle je prostě něco jinýho. Jsme spolu 10 měsíců, není to tak, že jsme spolu tejden a beru Jani na stream, nebo tak.“

Blondýnce, kterou láskyplně oslovuje “prdelko” je 22 let a pochází stejně jako on z Třebíče. Prozradila, že má ráda dechovku, studuje a má za sebou kurz sebeobrany.

Fatty nakonec poděkoval divákům za podporu a popřál všem hodně zdraví a lásky.

Líbí se vám novinka?

0 0
X
X