Druhoválečná střílečka za hubičku. Battalion 1944 bude stát jen 15 euro

Předběžný přístup začne už za dva týdny

Ačkoliv loňské Call of Duty: WW2 částečně utišilo hlad po druhoválečných střílečkách, na obzoru se rýsují další chody. Kromě megalomanského Hell Let Loose či spekulovaného nového Battlefieldu mluvíme především o ryze multiplayerové akci Battalion 1944. Ten bude vsázet na oldschoolovou hratelnost i nízkou cenovku. 

Joe Brammer, ředitel studia Bulkhead Interactive, věří, že Battalion 1944 přinese starý dobrý multiplayer, který si osobně naposledy užil v Call of Duty 2. Fragování v druhoválečných kulisách by mělo začít už 1. února, kdy se hra dostane do předběžného přístupu na Steamu. A za velmi příznivou cenu.

Early access Battalionu 1944 vás vyjde na 15 euro, což je dokonce méně, než kolik dali podporovatelé na Kickstarteru za nejnižší možnou položku. Těm se vývojáři na oplátku chtějí odvděčit exkluzivním bonusovým obsahem v podobě skinů a dalších kosmetických serepetiček.

Ještě před startem prodeje dojde i na uzavřené betatestování, které poběží od 19. do 21. ledna. Je určený pro backery z Kickstarteru a Humble Bundlu, pokud ale chcete zkusit své štěstí, můžete se do něj dodatečně přihlásit a doufat, že vás vývojáři (nebo robot) vyhmátnou.

Čtěte také: Trump slíbil Norsku dodávku stíhaček F-52. Ty ale existují jen v Call of Duty

Zdroj:

Steam

Viet Tran
Moravák a Asiat v jednom exkluzivním balení, oběť záchvatů kreativity a grafomanství. A prokrastinace. Twitter: @MarekTV. Blog (zatím neaktivní): Tranuju.cz