Domů » Články » Motivy Sylvanas v Battle for Azeroth dávají smysl. Nedopadne jako Garosh, slibuje Blizzard

Motivy Sylvanas v Battle for Azeroth dávají smysl. Nedopadne jako Garosh, slibuje Blizzard

Už dlouho žádná postava z World of Warcraft nezpůsobila tak obrovský názorový rozkol jako Sylvanas Windrunner. Náčelnice Hordy i scenáristé datadisku Battle for Azeroth se stali terčem nemalé kritiky hráčů, kterým se nelíbilo, že jejich frakční vůdkyně nevybíravým způsobem rozpoutala válku a nechala upálit nevinné noční elfy zaživa. Podle Blizzardu ale její kroky dávají smysl.

Vedoucí vývoje Battle for Azeroth – Ion Hazzikostas – se na komorní gamescomové prezentaci konkrétně rozpovídal o reakci hráčů na video Warbringers: Sylvanas. Tam ostatně vyšlo najevo, že Teldrassil vzplál na její povel, což mnozí věrní fanoušci Hordy nedokázali přijmout se slovy, že „z nich Blizzard udělal záporáky“.

„Její motivy se možná na první pohled zdají být poněkud povrchní, primitivní a prvoplánové, ale rozhodně to není tak, že bychom chtěli jen lacině vyvolat konflikt v Azerothu. Ještě nikdy jsme příběh nerozšířili do tolika médií jako v případě Battle for Azeroth – vyšly novely, několik trailerů i komiksy, které dohromady vytvářejí kompletní mozaiku, proč Sylvanas udělala to, co udělala. Je to válka, a ta se bez obětí prostě neobejde,“ vysvětlil nám Hazzikostas.

Na otázku jednoho z novinářů, jestli se náčelnice Hordy dočká stejného osudu jako Garrosh Hellscream, zareagoval s tím, že takové dotazy dostává téměř denně. „Rozhodně rozumím, jak se hráči Hordy cítí, a můžu je uklidnit – Sylvanas v žádném případě nedopadne jako Garrosh. Nebude na konci příběhu hlavním záporákem datadisku, takové privilegium přenecháme jiným,“ dodal v závěru diskuze.

Kdo se nakonec stane ústřední nemesis přídavku, už ale říct nechtěl. Ve hře je stále královna Azshara nebo chapadlovitý N’zoth, tak uvidíme, kdo z nich ochutná naši guildovní čepel jako první. Než k tomu ale dojde, bude to dle slov vývojářů ještě chviličku trvat.

[arve url=”https://www.youtube.com/watch?v=TVp7yLfnmrE” /]

Source :
Vlastní

Líbí se vám novinka?

0 0
X
X