Domů » Články » Herní novinky » Battle royale ve Stardew Valley? Cože?

Battle royale ve Stardew Valley? Cože?(1 minuta čtení)

Je až překvapivé, co herní komunita dokáže provést s tak mírumilovnou hrou, jako je Stardew Valley. Přidat do takovéto hry battle royale, by nás ani za mák nenapadlo…

Stardew Valley se poprvé objevilo na naších počítačích v roce 2016 a sklidila neskutečný úspěch za vynikající ztvárnění života farmáře s úžasným příběhem, příjemnou grafikou a hlavně naprosto vynikajícími postavami. Po dvou letech vývojář ConcernedApe konečně vydal multiplayerový režim, který taktéž získal zasloužený úspěch.

Šance se chytili módeři a začali celou hru i s multiplayerem upravovat. Velice oblíbený herní žánr battle royale, který rozpoutal šílenství po celém světě, se opravdu dostal i do Stardew Valley.

Vytvoříte hru, necháte hráče, aby se připojili a masakr může začít. Po mapě jsou rozesety různé meče, krumpáče, sekery a taky jídlo, abyste se mohli léčit. Můžete taky stavět ploty pro svojí ochranu před ostatními hráči. I tady je samozřejmě zóna, která vás nutí být neustále v pohybu.

Zní to bláznivě, ale zároveň taky celkem zajímavě. Chcete-li tento mód zkusit, tak šup na Nexus a nechť vyhraje ten nejlepší farmář.

Source :
X
X