Domů » Články » Herní novinky » Bethesda má novou posilu do týmu. Pohltila studio BattleCry

Bethesda má novou posilu do týmu. Pohltila studio BattleCry

Třeba se dočkáme dalšího portu Skyrimu
BattleCry

Ne všechny vyvíjené hry se bohužel dočkají svého vydání. Často jejich příběh skončí ještě dlouho před jejich oznámením, o to více ale občas jejich zánik bolí, když se o nich dozvíme. Zrovna BattleCry se rýsovala jako svérázná multiplayerová řežba. Ta nejspíše ale nikdy nespatří světlo světa.

Studio BattleCry zodpovědné za vývoj stejnojmenné hry totiž přestalo existovat. Na své mlátičce pro více hráčů sice již od roku 2015 nepracovalo, ale nejnovější zpráva její smrt oficiálně potvrdila. Z BattleCry Studios se totiž stalo Bethesda Games Austin.

BattleCry již delší dobu prakticky jako odnož Bethesdy fungovalo. Po ukončení prací na jejich vlastní hře začali vývojáři pracovat na multiplayerovém DLC pro DOOM. Vydavatelé Bethesda ani ZeniMax se proto nemuseli dlouho rozmýšlet, co se studiem udělají.

Bethesda Games Austin je nyní podpůrným studiem, které bude vypomáhat s velkými tituly jako Fallout nebo The Elder Scrolls. V horším případě vývojáři budou pracovat jen na dalších portech Skyrimu. Každopádně doufáme, že se vývojářům bude dařit lépe, než se vedlo jejich vlastní hře.

Čtěte také: Další velký odchod. BioWare opustil Drew Karpyshyn, scenárista prvních dvou Mass Effectů

[arve url=”https://youtu.be/NHpt6WNdpjE” /]

Source :
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chceš nám nechat komentář k článku? Šup tam s ním!x
()
x
X