HRA ZDARMA: Battlefield 1 a 4 rozdávají svá DLC. Berte, dokud je čas!

Nabídka platí i pro konzolisty

Dobrá, přiznáváme, že titulek dnes není úplně pravdivý. Nejedná se o hry, tentokrát EA zdarma rozdává jen DLC. Přesto jde o skvělou nabídku, ať už vlastníte Battlefield 1 nebo jeho staršího bratříčka. A třešničkou na dortu je, že nabídku mohou využít i konzolisté.

Hlavním lákadlem je samozřejmě DLC They Shall Not Pass, které do předloňského Battlefieldu kromě nového módu a map přidá francouzskou armádu. Hráčům na PC stačí jen zajít na Origin a hru si přidat do knihovničky. Hráči na Xbox One stačí obdobně zajít do jejich obchodu a stejné to je s Playstation Store.

Battlefield 4 zase rozdává své DLC Dragon’s Teeth. Velkou změnu v podobě nové frakce nepřináší, přesto v sobě skrývá aspoň bonusové mapy a vybavení. PC hráči si pro něj mohou opět zamířit na Origin, uživatelé musí do Microsoft Store a na PS4 opět musí do Playstation Store.

S nakupováním si ale pospěšte, nabídka končí už ve středu 16. května. Naštěstí nemusíte původní hry vlastnit, abyste obě DLC získali. Můžete si je tak přidat do knihovničky a v případě, že si Battlefield 1 nebo 4 v budoucnu koupíte, je hned po spuštění využít.

Čtěte také: God of War je i prodejním úspěchem. Od vydání prodal přes tři miliony kopií

Zdroj:

vg247.com

Patrik Dvořáček
Profesionální prokrastinátor, amatérský hráč Solitaire a poloamatérský pisálek. To vše v jedinečně nešikovném balíčku.