Domů » Články » Battlefield 1 láká na letecké mise i arabské povstání na Sinaji

Battlefield 1 láká na letecké mise i arabské povstání na Sinaji(2 minuty čtení)

První světová válka nebyla jen o zablácených zákopech.

S blížícím se datem vydání Battlefieldu 1 nabírají novinky okolo hry na intenzitě a poctivě krmí natěšené hráče novými informacemi a videi. Nejnovější dvojice teaserů neukazují blátivá bojiště tehdejší Evropy, nýbrž méně známé příběhy první světové války.

První ukázka se zaměřila na story dvou kamarádů, kteří byli přiděleni k průzkumné peruti britských dvojplošníků. Kapitola “Friends in High Places” tedy dává tušit, že se většina misí bude odehrávat vysoko nad zákopovou válkou. Protivníky budou samozřejmě němečtí letci a možná potkáme i legendární letecké eso – Manfred von Richthofen, přezdívaný též jako Rudý baron. Doufejme, že ovládání letadel nebude tak zmatené jako v multiplayerové betě.

Druhý teaser se věnuje méně známé, ale velice významné události první světové války – námořní invazi na Sinajský poloostrov a arabskému povstání proti Turecku. Zde není jasné, za koho vlastně budete hrát, s naprostou jistotou se ale ve hře potkáte s britským vojákem Thomasem E. Lawrencem, známým jako Lawrence z Arábie. Ten totiž v odboji sehrál klíčovou roli. V kampani “The Runner” na Sinaji si tak užijete všech chutí partyzánské války a stanete se svědky důležitých událostí na Blízkém východě.

Na oba teasery se můžete podívat níže. Takže jen pro připomenutí – Battlefield 1 vychází již 21. října.

Čtěte také: Prolog k Battlefieldu 1 ukazuje hrůzy první světové války v celé své kráse

Source :
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
X
X