Další leak. Místo Bad Company 3 se prý dočkáme Battlefieldu z druhé světové války(2 minuty čtení)

Ve vývoji jsou tím pádem dvě Battlefield hry

Naši úterní zprávu, která mluvila o možném vývoji Battlefield: Bad Company 3, jistě nejeden fanda obřadně zapil sklenici energeťáku. Jak se ale zdá, pokračování oblíbené podsérie se oproti původním odhadům zřejmě nedočkáme už příští rok. Místo toho opět zavítáme do druhé světové války.

Po videu od youtubera AlmightyDaq, který kdysi do puntíku přesně popsal obsah Battlefieldu 1 už měsíce před jeho oficiálním odhalením, se redaktoři Eurogameru zeptali vlastního zdroje ze švédského studia DICE. Ten nicméně řekl, že na Bad Company 3 nepracují, přestože se o něm v rámci týmu diskutovalo.

Překvapení novináři se proto obrátili zpět k AlmightyDaqovi, který svá tvrzení upřesnil a rozšířil o nové informace. „Budou dvě hry. Švédský DICE má na starost druhou světovou válku, o tom bude mé další video. Hra, o které jsem mluvil předtím, je od DICE LA,“ dodal. Nepřímo to bylo také přiznání, že se sekl v roce vydání Bad Company 3 – ten se objeví nejspíše později, čemuž nasvědčuje i upravený titulek jeho předchozího videa.

[arve url=”https://www.youtube.com/watch?v=rRYFHnJnMK8″ /]


Pojďme se ovšem ponořit do nových leaků. DICE LA je přejmenované studio Danger Close, které mělo na starost sérii Medal of Honor (včetně nechvalně známého Warfighteru). Už je to nějaký ten pátek, co pracovali na nové hře, tudíž vývoj Bad Company 3 pod jejich dohledem dává docela smysl, přestože jsme k nim po posledním MoH trošku ztratili důvěru.

Důležité ovšem je, že hra je zřejmě opravdu ve vývoji. Jeden z hlavním vývojářů chystané druhoválečné střílečky Battalion 1944 napsal na svůj twitter, že o pracích na BC3 už dávno věděl, stejně tak že má informace k novému Call of Duty, který údajně opustí dějiště druhé světové války. Svůj příspěvek ovšem později smazal. Uvidíme, čeho se dočkáme během E3 nebo Gamescomu.

A Battlefield z prostředí druhé světové války? Za nás žádné překvapení. Tu první už vývojáři značně vytěžili a soudě podle úspěchu Battlefieldu 1 nejspíše ještě chvilku setrvají v minulosti. Jako vždy ovšem berte tyto informace s rezervou. I mistr youtuber se někdy utne a pro tuto chvíli se neví ani o konkrétních detailech, jak bude hra vypadat z hlediska funkcí a hratelnosti.

Čtěte také: HRA ZDARMA – Hitman naděluje vánoční dárek. Rozdává svou první epizodu

Source :
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
X