Domů » Články » VIDEO: Battlefield V se opravdu vrátí do druhé světové války. Potvrzuje to krátký teaser

VIDEO: Battlefield V se opravdu vrátí do druhé světové války. Potvrzuje to krátký teaser

Potvrzení či vyvrácení přijde zítra

Již za dva dny proběhne velkolepé odhalení titulu Battlefield V. Aby nás EA dostalo lehce do varu, zveřejnilo na svém YouTube kanále krátký teaser na hru. Ten na prostoru pár vteřin logicky nemůže ukázat moc, lze z něj však vytáhnout několik zajímavých detailů. Například potvrzením návratu do druhé světové války.

Ještě před oficiálním potvrzení od EA na internetu probíhaly vášnivé diskuze na téma zasazení letošního Battlefieldu. Někdo podle uniklého názvu „V“ spekuloval o válce ve Vietnamu, někdo zase posun z první do druhé světové války. Právě druhá varianta se ukázala být pravdivou.

V teaseru se totiž na chvíli ukáže hlava německého vojáka s druhoválečnými brýlemi na čele. Vlajky v horní části obrazovky symbolizující soupeřící strany navíc také odpovídají největšímu vojenskému konfliktu v dějinách lidstva. Pod vlajkami navíc lze spatřit conquestové tickety, které by mohly znamenat návrat klasické podoby tohoto oblíbeného módu.

Větší část videa je pak věnována pozvánce na středeční odhalovací event. Kde všude jej budete moci sledovat, najdete zde.

Čtěte také: Call of Duty: Black Ops 4 odhaleno. Zahodí kampaň i autoheal, dostane battle royale mód

[arve url=”https://www.youtube.com/watch?v=_dxQKnzAvWY” /]

Source :

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X