Domů » Články » Herní novinky » Herní veletrhy » E3 » E3 2019 » Battlefield V: Kapitola 4 přinese nové mapy a mise, bylo odhaleno i umístění Kapitoly 5

Battlefield V: Kapitola 4 přinese nové mapy a mise, bylo odhaleno i umístění Kapitoly 5

Na konferenci EA Play, které jsme se dočkali včera, nám vývojáři společností Electronic Arts a DICE odkryli informace o nových updatech, jichž se z části dočkáme už tento měsíc. Pozadu nezůstala ani plánovaná Kapitola 5.

Kapitola 4 nám toho přinese opravdu hodně, počínaje čtyřmi novými mapami. Konkrétně se bude jednat o Súdán v jižní Africe, jenž si můžete pamatovat ze základní kampaně hry a malou řeckou vesničku Marita. Další dvě bojiště budou rychle následovat, a sice se bude jednat o souostroví Lofoty v severním Norsku a malebné Provence, situované v jižní Francii. Do hry bude taktéž přidána nová mise s názvem Operation Underground. Ta zavede hráče do podzemního metra počátku 20. století, jak už ostatně z krycího jména vyplývá.
Studio se rovněž rozhodlo zvýšit maximální hodnost hráčů, a to rovnou z hodnoty 50 na 500, přičemž každá získaná úroveň bude doprovázena odměnou v podobě herní měny a speciálních emblémů. Další důležitou mechanikou bude možnost vytvářet privátní hry. To využijí především hráči, kteří chtějí hrát pouze se svými kamarády nebo organizovat rozličné turnaje.

V závěru konferenčního bloku o oblíbené FPS akci se nám dostalo bližších informací o plánované Kapitole 5. Ta bude mít své hlavní dějiště zasazené v Pacifiku, a bude pojednávat o vstupu USA a Japonska do války. Bez podrobnější specifikace víme, že se nám této další části dostane již letos na podzim.

Source :
X