Do Battlefieldu 1 se vrátí znělka z původního dílu 1942(1 minuta čtení)

Srdce válečných veteránů zaplesala!

Battlefield 1942 jsem hrával ještě v dobách, kdy mi zatím ani nerašilo panické chmýří pod nosem. I po těch letech mám vzpomínky docela živé – ať už na repetitivní, ale pro mě zábavné přestřelky s boty (tehdy jsem nevěděl, že existuje i multák), ničení nepřátelských tanků u El Alameinu či fantastické intro, které mě vítalo pokaždé, kdy jsem se rozhodl vtrhnout na bojiště druhé světové války.

Právě úvodní video po ikonickém “EA, challenge everything” hlášce se mi díky epickém hudebním doprovodu zarylo do paměti nejvíce. Vývojáři z DICE jako kdyby chtěli hrát na nostalgickou notu, jinak si návrat hlavního tématu série Battlefield do bojiště první světové války neumím vysvětlit (a teď nemyslím ty elektronické prdy od třetího dílu).

V trailerech pro Battlefield 1, na kterých se podílel i český skladatel Jaroslav Beck, ikonickou melodii ovšem nenajdete. Hudbu vyhrabal jeden z majitelů Xbox One, když vlezl na produktovou stránku hry. Coby veterán znělku samozřejmě poznal a rozhodl se objev šířit dál.

Téma si můžete poslechnout níže, pro srovnání přidávám i původní verzi z Battlefieldu 1942. Ta se mi stále asi líbí o něco více, ale to už ze mě spíše mluví nostalgie.

A jen tak mimochodem – na Gamescomu jsem si mohl Battlefield 1 vyzkoušet a jsem zatím spokojený. Dojmy snad brzy!

Source :

Youtube

Viet Tran
Moravák a Asiat v jednom exkluzivním balení, oběť záchvatů kreativity a grafomanství. A prokrastinace. Twitter: @MarekTV. Blog (zatím neaktivní): Tranuju.cz

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na