Domů » Články » Herní novinky » Jak je to tedy s mikrotransakcemi? Možná se už do Battlefrontu 2 nevrátí

Jak je to tedy s mikrotransakcemi? Možná se už do Battlefrontu 2 nevrátí

Pomalu manažeři učí se, možná lepší časy blíží se
Star Wars: Battlefront 2

Až budeme sestavovat žebříček nejdůležitějších herních událostí tohoto roku, průšvih EA bude určitě na předních příčkách. Mikrotransakce a progress spojený s lootboxy ve Star Wars: Battlefront 2 naštvaly tolik lidí, až je Myšák Mickey vypnul. Přesto nás vývojáři ujišťovali, že se do hry vrátí.

EA společně s vývojáři ze studia DICE pracují na rozumném způsobu, jak mikrotransakce vybrousit a zároveň vylepšit systém postupu. Hráče oprávněně nedávno rozzlobil CFO Blake Jorgensen, který jejich systém bránil a naopak zatracoval kosmetické předměty, které do kánonu nepatří.

Na akci Nasdaq Investor Conference ale prudce otočil. „Mikrotransakce jsme vypnuli, abychom měli prostor k práci na postupovém systému. V tom pokračujeme. Myslím, že tento a příští týden vyjdou updaty. Časem oznámíme, jestli chceme mikrotransakce vrátit či nikoliv, případně v jaké formě by se objevily,“ řekl Jorgensen.

Stále tak existuje možnost, že EA od svého původního plánu upustí. Není vyloučený ani scénář, že se do hry mikrotransakce vrátí v ještě horší podobě, to už by americký vydavatel ale musel být blázen, aby si v tuto chvíli mohl něco takového dovolit. Zatím nám nezbývá nic jiného než čekat.

Čtěte také: Nový Tomb Raider potvrzen. S Larou Croft se uvidíme příští rok

[arve url=”https://www.youtube.com/watch?v=FNUTWw17rkM” /]

Source :

Líbí se vám novinka?

0 0
X
X