Star Wars: Battlefront 2 nebude mít Season Pass. Tříštil by hráčskou komunitu

Mikrotransakce? Bedničky?

O velikonočním víkendu bylo pěkně rušno. Zatímco se nehráči spokojili s uvolněným teaserem k filmu The Last Jedi, my jsme si slintali na pyžamo během oficiálního odhalení střílečky Star Wars: Battlefront 2A jak se zdá, vývojáři tuto opravku za relativně mělký první díl nechtějí odfláknout.

Jak naznačil samotný trailer, druhý Battlefront bude obsahovat vše, co v prvním díle chybělo, od vesmírných bitev po singleplayerovou kampaň, v níž si navíc zahrajeme za záporáky. O dalších detailech ke hře se rozpovídal ředitel vývoje Bernd Diemer ze švédského studia DICE – a i ten překvapil.

Tvrdí, že se Battlefront 2 obejde bez Season Passu. Společně s EA chtějí nabídnout jiný formát, který by netříštil hráčskou základnu, jako tomu bylo u hry z roku 2015. Zároveň dodává, že v tuto chvíli ještě nemají jednotný koncept, tudíž o dalším obsahu po vydání Battlefrontu 2 nechce zatím mluvit.

Je pak otázkou, s čím vývojáři přijdou, DLC a velkých stahovatelných balíčků jako takových se zřejmě dočkáme tak i tak. Někteří diskutéři na sociálních sítích se obávají, že přijdou s mikrotransakcemi v podobě bedniček, ty ale většinou jdou získat i běžným hraním a z našeho pohledu nijak nesouvisejí s vydáváním velkých rozšíření pro hru.

Kdo ví, třeba EA a DICE představí zcela nový koncept, jak do titulu propašovat nový obsah, aniž by tím rozdělil své hráčstvo. Star Wars: Battlefront 2 vychází 17. listopadu na PC, XONE a PS4.

Čtěte také: SOUHRN – Battlefront 2 dostane kampaň za Impérium, vesmírné bitvy i známé tváře

Zdroj:

VG247

Viet Tran
Moravák a Asiat v jednom exkluzivním balení, oběť záchvatů kreativity a grafomanství. A prokrastinace. Twitter: @MarekTV. Blog (zatím neaktivní): Tranuju.cz