Domů » Články » Battletoads v Xbox Game Passu od 20. srpna!

Battletoads v Xbox Game Passu od 20. srpna!

Studio Rare oznámilo v pátek na blogu Xbox Wire oznámilo, že jeho titul „Battletoads“ vyjde 20. srpna v rámci předplatného Xbox Game Pass, dále ve verzích pro Xbox One, PC s Windows 10 a také na platformě Steam. „Battletoads“, vyvinuté týmem Dlala Studios ve spolupráci s Rare, jsou obnovenou premiérou ústředního tria žabáků po 26 letech.

V „Battletoads“ se až tři hráči mohou pustit do hraní za Zitze, Rashe a Pimplea v adrenalinové akční mlátičce, přičemž každý z nich může proměnit část svého těla v ničivou zbraň. Ve hře nechybí ani neopakovatelný humor, inspirovaný úspěšnými komiksy z konce 90. let, a jedinečný, ručně vytvořený výtvarný styl. To vše pak doplňuje bláznivý příběh s plně animovanými prostřihovými scénami a profesionálním dabingem. Podrobnější informace najdete ve výše zmíněném článku na blogu Xbox Wire.

Rare přinese další informace o „Battletoads“ v následujících týdnech před premiérou. Do té doby sledujte jak Xbox Wire, tak Xbox.com, přidejte si hru do seznam přání na Steamu nebo si zahrajte původní Battletoads v kolekci Rare Replay dostupné v Xbox Game Passu.

Source :
Tisková zpráva
Redakce SkillZone
Written by
Jsme banda naprosto rozdílných lidí, kteří se skvěle doplňují a jdou jedním směrem, za stejným cílem. Psaní nás prostě baví a jsme rádi, že vám prostřednictvím tohoto webu můžeme něco předat.

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X