Odstartovala otevřená beta Star Wars: Battlefront 2. Můžete hrát až do zítřejšího večera(2 minuty čtení)

Pew pew pew

Aktualizace: EA prodloužilo otevřenou betu Star Wars: Battlefront 2 do středy 18:00, a to na všech platformách. Pokud jste si zapomněli hru odinstalovat (stejně jako my), máte šanci ochutnat letošní blockbuster ještě před vydáním.

Původní zpráva: Jak jsme avizovali před několika dny, dnes odstartovala otevřená beta jedné z nejočekávanějších akcí tohoto podzimu. Star Wars: Battlefront 2 otevírá své brány na všech klíčových platformách a nechá všechny natěšené stromtroopery řádit až do pondělka. Přidáte se?

Testovací seance skončí pro všechny v pondělí 9. října v 18:00, tudíž máte celý víkend na to, abyste si vyzkoušeli štědrou nabídku mutliplayerových režimů a novinek. PC hráči nechť zamíří na Origin, konzolisté pak buď na PS Store, nebo Microsoft Store. Veškeré informace k dostupnému obsahu v betě najdete ve starším článku.

Opakování je matka moudrosti, tudíž si pro jistotu ještě jednou zkontrolujte, jestli splňujete minimální požadavky. Nám hra běží krásně na střední detaily na stroji se starším procesorem i5 2400, 8 GB RAM a Nvidia GeForce GTX 950 2 GB VRAM. Co se týče místa na disku, PC verze bety zabere zhruba 23 GB, konzolové verze pak cca 16 GB.

Minimální požadavky
Operační systém: Windows 7 a novější (64-bit)
CPU: Intel Core i5 6600K nebo AMD FX-6350
Grafická karta: Nvidia GTX 660 nebo AMD Radeon HD 7850 (s 2 GB VRAM)
RAM: 8 GB

Doporučené požadavky
Operační systém: Windows 10 (64-bit)
CPU: Intel Core i7 6700 nebo AMD FX 8350 Wraith
Grafická karta: Nvidia GTX 1060 (3 GB VRAM) nebo AMD RX 480 (4 GB VRAM)
RAM: 16 GB

Ochutnávka na Gamescomu nás bavila i utvrdila v tom, že autoři zřejmě neudělají stejnou chybu jako u prvního dílu, který byl obsahově plytký. O to víc jsme zvědaví na reakce herní komunity. Star Wars: Battlefront 2 vychází 17. listopadu, pro majitele Delux edice už o čtyři dny dříve.

Čtěte také: VIDEO: Chuchel od českých Amanita Design nešetří na roztomilosti

Source :

Origin

Viet Tran
Moravák a Asiat v jednom exkluzivním balení, oběť záchvatů kreativity a grafomanství. A prokrastinace. Twitter: @MarekTV. Blog (zatím neaktivní): Tranuju.cz