Bethesda oznámila vydání The Elder Scrolls: Blades na Nintendo Switch(1 minuta čtení)

Dungeon crawler RPG zdarma, proč ne?

O mobilní verzi The Elder Scrolls: Blades jsem před pár týdny psal. V článku jsem zároveň zmiňoval několik problémů, které hra má. Jednou z nich je, jak tomu u free to play her bývá, herní prémiová měna, se kterou si kupujete materiály na stavění obydlí nebo urychlení práce kováře či alchymistky.

Pokud vám ale nevadí grindovat pro pět kousků prkna, ale naopak to vyhledáváte, jakože zabijáka času na telefon, tak dál nehledejte. Na hybridní konzoli Nintendo Switch je sice už dostupná plná verze Elder Scrolls: Skyrim, včetně všech expanzí, takže by o osekaný Skyrim, který byl původně na mobilech, neměl být takový zájem. Jenže Bethesda oznámila, že je na rozdíl od TES V, která si stále drží cenovku 60 euro, úplně zadarmo! Pokud tedy máte hluboko do kapsy, máte rádi hry jako Banished a SimCity: BuildIt, tak není nad čím váhat – když pomineme herní měnu, je hra skvěle vyhlazená, dobře promyšlená a v traileru si můžete všimnout, že bude dokonce plně podporovat pohybové senzory joy-conů k sekání nepřátel a krytí štítem.

Těšit se můžeme také na nově oznámený questline, ve kterém poprvé uvidíme v mobilní verzi draky! Pokud jste tedy dosud váhali nad stáhnutím hry, tak je ten nejlepší čas do ní po hlavě skočit.

The Elder Scrolls: Blades by měl vyjít na Switch již tento podzim.

Source :

Techradar

Svikr
Spadl jsem do videoher už ve školce, od té doby mě nepustily ze sklepa. Miluju hack and slashe, beat 'em up, FPSka, 90’s anime a občas si něco zahraju i na telefonu. K tomu všemu jsem strašně ukecaný sarkastický člověk se suchým humorem.