Domů » Články » Herní novinky » Bethesda pracuje na sedmi projektech. Jeden z nich bude na mobily

Bethesda pracuje na sedmi projektech. Jeden z nich bude na mobily

Todd Howard se rozhodně nefláká

Bethesda Softworks je obrovské studio s letitou tradicí. Během let přerostlo v uznávaného vydavatele pod křídly herního giganta ZeniMax, který s přímým vývojem už tolik spojován není. Neznamená to ale, že v americkém Rockvillu nic moc neděje.

Opak je totiž pravdou, jak v rozhovoru pro IGN přiznal ředitel Bethesdy Todd Howard. Studio po předloňském vydání Falloutu 4 ani v nejmenším nezahálelo a momentálně má rozpracováno sedm projektů najednou. Avšak ne všechny jsou další obrovská RPG.

První trojici chystaných titulů totiž známe. Nejdříve se dočkáme plnohodnotné předělávky Falloutu 4 do VR, jež by měla vyjít někdy v létě. Hned na podzim přijde Skyrim pro Nintendo Switch. Dalším válečníkem na holení je The Elder Scrolls VI. Na dlouho očekávané fantasy RPG si bohužel ještě počkáme- jiné projekty v tuto chvíli mají přednost.

Vedle zmíněných her pracuje Bethesda ještě na jednom mobilním titulu ve stylu Fallout Shelter. Howard také dodal, že dva ze zbývajících projektů jsou mnohem větší než jakákoliv předchozí hra z dílen Bethesdy. Navíc se podle jeho slov bude jednat o tituly, které mají být pro americké studio do jisté míry atypické. RPG s otevřeným světem bychom tedy asi čekat neměli.

Poslední díl do bethesďácké mozaiky je stále zahalen hustou mlhou. Uvidíme, s čím Howard přijde. Nedivili bychom se, kdyby nás příjemně překvapil na letošní E3 s novou hrou, jako to udělal v roce 2015 s Fallout Shelter.

Čtěte také: Masivní balíček textur pro Fallout 4 je venku. Má 58 GB

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chceš nám nechat komentář k článku? Šup tam s ním!x
()
x
X