Big Bad Wolf: Vývojáři hry Vampire the Masquerade potvrdili další RPG ze série temného urban fantasy

Další adaptace úspěšné deskové hry míří na naše monitory! Tentokrát se můžeme těšit na příběhové RPG vznikající pod taktovkou Big Bad Wolf studia.

Již v březnu bylo oznámeno pokračování kultovní RPG Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2, které má vyjít v prvním čtvrtletí příštího roku. Nejedná se však o jedinou upírskou hru z původně deskovkového světa World of Darkness, na kterou se můžeme těšit. Vydavatelství Bigben oznámilo vývoj dalšího RPG, jež bude zaměřeno zejména na příběh. Hru bude vyvíjet studio Big Bad Wolf, které stojí například za RPG adventurou The Council. Název nového titulu zatím zůstává tajemstvím, přičemž více informací bude odhaleno na srpnovém Gamesconu. Pokud se nemůžete dočkat stejně jako my, můžete se zatím podívat na představení upířích klanů pro Bloodlines 2

Havi
Loot and shoot ve Warframu a souboj o přežití světa v Mortal Kombat jsou moje dva oblíbené gamingové koníčky. Rád se pustím i do jiných žánrů, snad kromě Battle Royale, kolem kterého obecný hype přiliš nesdílím. Gamingu se věnuji i v rámci studia sociologie na FSV UK a o volných chvílích si rád zafotím, složím nějaké audio nebo pohraju s vektory v illustrátoru.