Domů » Články » Black Desert Mobile spustilo maximální nastavení grafiky

Black Desert Mobile spustilo maximální nastavení grafiky

Vývojáři z Pearl Abbys optimalizovali Black Desert Mobile, aby bylo možné využít nastavení herního obrazu na maximum na všech mobilních zařízeních. Nastavení musí jít samozřejmě ruku v ruce s hardwarovou kapacitou používaného mobilního zařízení. 

Téma maximálního grafického nastavení se na fórech Black Desert Mobile řeší už nějakou chvíli, jak ve FAQ nebo skrze maskota Black Spirit a jeho rozhovor s producentem hry Yong-min Jo. Důvody zpoždění tohoto prvku jsou zjevné. Vývojáři nepočítali, že testování kompatibility grafického nastavení bude trvat takovou dobu. To totiž probíhalo na každém jednotlivém typu chytrého telefonu, na který se dá hra nainstalovat. Když délka procesu začala být neúnosná a konec v nedohlednu, rozhodli se vývojáři zahodit dosavadní postup a využít zcela nové metody. Nastavení herní grafiky nyní pracuje s výkonem zařízení a podle potřeby může upravovat například FPS. Maximální grafiku nyní pohodlně rozjedeme na většině zařízení. Ale pozor! U starších telefonů totiž podle vývojářů může dojít k přehřátí. Už jste Black Desert Mobile zkusili? V našem žebříčku TOP 5 mobilních her minulého roku útočilo na první pozici.

Source :

PocketGamer

Láďa Havrland
Written by
Loot and shoot ve Warframu a souboj o přežití světa v Mortal Kombat jsou moje dva oblíbené gamingové koníčky. Rád se pustím i do jiných žánrů, snad kromě Battle Royale, kolem kterého obecný hype přiliš nesdílím. Gamingu se věnuji i v rámci studia sociologie na FSV UK a o volných chvílích si rád zafotím, složím nějaké audio nebo pohraju s vektory v illustrátoru.

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na
X