Domů » Články » Herní novinky » Hry na mobilní telefony » Black Desert Mobile vychází již za pár dní

Black Desert Mobile vychází již za pár dní

Do konce roku vyjde grál všem fandů MMO. Na pořádné online dobrodružství již nebude třeba vysedávat u počítače, ale můžeme si ho zprostředkovat třeba cestou do školy či do práce. Black Desert Mobile vyjde za několik dní.

Her typu MMO na mobilní zařízení jsou dnes tucty, ne-li tuny. Mnoho z nich zůstává ve stínu svých “plnohodnotných předloh” nebo se jim nepodaří oslovit dostatečně velkou skupinu hráčů. Pár zajímavých kousků se určitě najde, jako například Arcane Legends, Toram Online nebo RuneScape pro old school hráče. Novou laťku mobilních MMO teď může nastavit Black Desert Mobile. Tato verze  přinese přizpůsobení postavy, world bosse, dobývání, systém tříd a hlavně upravený kombat systém pro smartphony. Co zůstává stejné je ikonické cestování, kdy nás použití mechaniky “fast travel” nepřemístí z bodu A do bodu B ihned, ale spustí navigaci našeho mounta. Hra tak eliminuje zkratkovitost, která je pro dnešní MMO ale i RPG naprosto běžná. Hra bude celosvětově spuštěna již 11. prosince.

0 0 vote
Article Rating
Source :

PocketGamer

Láďa Havrland
Written by
Loot and shoot ve Warframu a souboj o přežití světa v Mortal Kombat jsou moje dva oblíbené gamingové koníčky. Rád se pustím i do jiných žánrů, snad kromě Battle Royale, kolem kterého obecný hype přiliš nesdílím. Gamingu se věnuji i v rámci studia sociologie na FSV UK a o volných chvílích si rád zafotím, složím nějaké audio nebo pohraju s vektory v illustrátoru.
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
X