Domů » Články » Herní novinky » Black Desert se chystá na PS4 a XONE. Konzolová verze je už ve vývoji

Black Desert se chystá na PS4 a XONE. Konzolová verze je už ve vývoji

MMORPG a gamepad slaví další nové přátelství

Jihokorejské MMORPG Black Desert, které zaujalo především svou realistickou grafikou, si brzy užijí i konzolisté. Asijští vývojáři už v minulosti naznačovali možný port na konzole. Avšak až nyní tuto informaci potvrdil i samotný západní vydavatel hry Kakao Games.

Black Desert se k nám jako buy-to-play (kup a hraj) titul dostal začátkem minulého roku. Během svého působení na tomto trhu zažil jak úspěšný počáteční vzestup, tak i rychlý pád. Nicméně i po nemalém odlivu hráčů si hra udržela stabilní základnu a dodnes pravidelně dostává nový obsah.

Začátkem letošní roku se někteří vývojáři zúčastnili i tchajwanského herního veletrhu Taipei Game Show 2017. Na akci poskytli rozhovor místnímu webu GameBase, kterému prozradili již probíhající vývoj verze pro Xbox One a PlayStation 4. Nicméně se nevědělo, pro jakou národnost port bude.

[arve url=”https://www.youtube.com/watch?v=bCTJVJLS4T0″/]


Kakao Games sice evropskou verzi neoznámilo, ale samotný fakt, že už může mluvit o mobilní verzi (měli předtím nejspíš embargo), leccos naznačuje. Vydavatel prvně potvrdil tuto novinku na Twitteru.

Na oficiálních stránkách si Black Desert můžete vyzkoušet na sedm dní zdarma, anebo koupit plnou hru v jednom ze tří balíčků. Jejich cena pohybuje v rozmezí od 10 euro až do 50 euro.

Čtěte také: První hraní: Black Desert

Source :
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chceš nám nechat komentář k článku? Šup tam s ním!x
()
x
X