Domů » Články » Herní novinky » Black Friday dorazil na Blizzard Gear

Black Friday dorazil na Blizzard Gear(1 minuta čtení)

Pokud jste někdy toužili po tom, aby vám pivo otvíral sám Pán teroru, tak teď vás to díky Black Friday na evropském Blizzard Gearu vyjde jen na 5 euro plus poštovné. A to není zdaleka všechno…

Že černý pátek už není jenom pátek, nýbrž několikatýdenní předehra před velkými vánočními slevami, už jsme si dávno zvykli, stejně jako na to, že ne všechny slevy jsou při něm tak lákavé, jak by se mohlo na první pohled zdát. Sem tam se při něm ale dají ukořistit opravdu zajímavé kousky. Například fanoušci her od studia Blizzard teď mají možnost získat do svých sbírek luxusní loot za hubičku, obzvláště když vezmeme v potaz to, že evropský Blizzard Gear už konečně funguje a tím pádem není nutné platit raketu za dopravu, cla a poplatky.

V nabídce jsou letos kousky jako nádherná trička za 6 euro, či luxusní bundy za hubičku, jako je například tenhle kousek. Doplnit si můžete také svojí sbírku mystery figurek, pořídit si stylové podtácky nebo již zmíněný otvírák na lednici. Hodně zajímavá je pak speciální cena 20 euro na zbytek BlizzCon 2018 Goody Bagů, které se letos opravdu povedly (a za které jsme vysolili 45 euro plus poštovné – pozn. redakce)! Celou Blizzard Gear Black Friday nabídku najdete zde. Akce končí 1. prosince v devět hodin ráno našeho času. Počty kusů jsou ovšem omezené, takže kdo dřív klikne, ten dřív lootuje!

X
X