Domů » Další Call of Duty bude Black Ops 4, tvrdí insider. Prý vyjde i na Switch

Další Call of Duty bude Black Ops 4, tvrdí insider. Prý vyjde i na Switch

Stay frosty!
Call of Duty Black Ops 4

Call of Duty se v posledních dvou letech projelo na pomyslné horské dráze popularity. Nejdříve přišly miliony dislajků pro Infinite Warfare, o rok později si už fanoušci pochvalovali World War 2. I přes menší nevoli fanoušků se série stále drží ve veřejném vědomí, že ani americký prezident na ni nemůže zapomenout. 

Zatím se ale neobjevily žádné informace o letošním díle. Na místě byly pochopitelně obavy, že se Activision opět vrátí k futuristickému zasazení a na historii po úspěšném návratu zapomene. Podle nových spekulací se tyto zvěsti splní jen napůl.

Marcus Sellars, známý pro zveřejňování informací z herního byznysu, říká, že nový díl ponese název Black Ops 4. S tím pochopitelně přichází moderní doba, přesto se série má držet při zemi. Nedočkáme se tedy žádných jetpacků nebo podobných výstřelků.

Black Ops 4 má vyjít klasicky na PC, PS4 a Xbox One, Sellars navíc říká, že si zastřílíme i na konzoli od Nintenda. Verze pro Switch prý využije pohybové ovládání a HD rumble a na jejím portu údajně pracuje studio, které již má s Call of Duty zkušenosti.

Teoreticky Sellarsovi informace vypadají uvěřitelně. Letošní díl vyvíjí studio Treyarch, které za podsérii Black Ops stojí, jejich pokračování tedy dává smysl. Sellars má navíc na kontě řadu pravdivých úniků. Již dříve odhalil Dark Souls pro Switch nebo Nintendo Labo.

Čtěte také: Facebook spustí program pro streamery her. Chce tak konkurovat Twitchi

Source :

vg247.com

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na