Domů » Články » Herní novinky » Blades of Time: Classic Hack ‘n’ Slash se dostane na Nintendo Switch s plnou podporou pro multiplayer režim

Blades of Time: Classic Hack ‘n’ Slash se dostane na Nintendo Switch s plnou podporou pro multiplayer režim

Hack ‘n’ Slash akční dobrodružná hra Blades of Time, kde je třeba rychle bojovat s meči, střelnými zbraněmi a magií, se spustí na Nintendo Switch 14. května.

Je to upgrade oproti verzi na PC, která je po celý čas u fanoušků oblíbená a má více než 86% pozitivních recenzí na Steamu. Nyní si staří i noví fanoušci této hry budou moci vychutnat Blades of Time kdykoliv a kdekoliv na přenosné konzoli Nintendo Switch. V novém vylepšeném režimu multiplayeru se hráči mohou zapojit do akčního boje MOBA NPC monster proti armádě jiných hráčů.

Herní kampaň pro jednoho hráče – hledačka pokladů Ayumim se vydává na ostrovy, kde jsou poklady staré ztracené civilizace, na jejíž cestě bojujete s hordou monster a jinými magickými postavičkami. Hrdinka může vykonat více než 40 unikátních útoků s pomocí mocných melee Combos, střelných zbraní, silné magie a dokonce i vrácení času.

Se schopností vrátit čas mohou hráči přinést na bojové pole neomezené množství strategií. Stín hrdinky Ayumi zopakuje poslední akci hráče, jako například boj s monstry, nebo odlákání příšer. V téže době mohou hráči použít dodatečnou palebnou sílu, nebo se zmenšit, aby porazili i ty největší hordy nepřátel a nejsilnější bosse.

V režimu multiplayer si hráči mohou vybrat avatara z množství hrdinek a hrdinů, kteří mají různé dovednosti a speciální schopnosti. Každý hráč se ujme vedení armády NPC monster a snaží se být prvním, kdo zničí pevnost nepřítele.

Více informací o hře Blades of Time najdete na oficiální internetové stránce.

X