Domů » Články » Blavicon v obrazech – podívejte se, jak se povedl první zaklínačský festival

Blavicon v obrazech – podívejte se, jak se povedl první zaklínačský festival

První ročník zaklínačského festivalu
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Závěr března patřil fanouškům Zaklínače i nadšencům do středověku. První ročník českého tematického festivalu Blavicon 2017 otevřel svou náruč všem, kterým není cizí gwint, kroužková zbroj ani pořádný korbel piva. Společně s Razerem vám přinášíme fotogalerii z akce.

Organizátoři si jako místo konání chytře vybrali husitský objekt v centru jihočeského Tábora – Housův Mlýn. Návštěvníci se tak mohli pokochat výstavou dobových zbraní a zbrojí v autentických prostorech. Původně se počítalo se s trošku lepším počasím, naštěstí se ale pořadatelé vyhnuli dešti, který se prohnal nad některými místy České republiky.

Středobodem festivalu byl samozřejmě Zaklínač a vše, co k němu patří – cosplayeři a cosplayerky ústředních postav, turnaje v gwintu, živé vystoupení několika skupin bardů a v neposlední řadě spousta jídla, piva a dobré nálady. Nebo koutek pro pařany.

No co, jako náhleďák je podle nás tahle fotka super!


Na Blaviconu jsme mezi dvěma putykami (ideální místo, ne?) vytvořili i herní MSI koutek spolu se SkillZone VIP počítačem. Pozornost na sebe ovšem strhly především výkonné herní notebooky MSI GP72, na kterých si mohli návštěvníci užít – jak jinak – třetího Zaklínače i uzavřenou betu Gwentu na plné obrátky. Mimo to si také mohli hráči vyzkoušet novou fantasy stealth akci Styx: Shards of Darkness, kterou Martin už pilně recenzuje.

Druhá herní zóna v podkroví se mohla chlubit virtuální realitou HTC Vive a XONE konzolemi. O pohodlí zvídavých návštěvníků se starala herní křesla od DX Raceru a periferie od Razeru, který taktéž měl k dispozici vlastní herní koutek.

Zde v článku najdete výběr těch nejzajímavějších snímků – ještě jednou děkujeme Razeru za fotky. Příště snad už nebudeme chybět!

 

Source :

Vlastní

X