Domů » Články » Bláznivé závody Burnout Paradise si brzy zahrajeme i na Nintendu Switch

Bláznivé závody Burnout Paradise si brzy zahrajeme i na Nintendu Switch

Nintendo Switch je jako rozjetý vlak. Nejen, že na něm vychází originální tituly, ale studia konzoli zásobují i kvalitními remastery starších titulů. Není tedy divu, že se tu objeví i skvělé závody s otevřeným světem Burnout Paradise, kde můžete dělat všemožné kousky a své auto doslova sešrotovat.

Hra byla již před nějakou dobou pro hybridní konzoli oznámena, ale stále chybělo konkrétní datum. Spekulace hovořily o tom, že hra vyjde někdy v červnu 2020, což se nyní neoficiální cestou zřejmě potvrdilo. Na oficiálním americkém Switch eshopu se totiž u hry objevilo datum 19. června, s tím že předobjednávky započnou 23. dubna. EA však stále mlčí a prozradili jen, že hra vyjde v tomto roce.

Od prvního vydání hry uplynulo již dlouhých 12 let, kdy vyšla na PlayStation 3 a Xbox 360. O rok později se dočkali i hráči na PC, kteří dostali rovnou kompletní kolekci, kde se objevily i motorky a další dodatečný obsah. V roce 2018 vyšel remaster pro současnou generaci konzolí PlayStation 4 a Xbox One. Verze pro Nintendo Switch bude vycházet právě z tohoto remasteru, vývojáři slibují minimální grafické rozdíly a stabilní šedesáti snímkový framerate. Burnout Paradise bude k dispozici jak digitálně, tak ve fyzické podobě na cartridgi. Jediné, co by mohlo hráče odradit, je cena. Ta by údajně měla být 50$, tedy asi 1250 Kč, což je za 12 let starý titul celkem vysoká cena.

Source :
Jan Peroutka
Written by
Geek, vášnivý hráč počítačových a konzolových her. Sběratel starých konzolí, komiksů, VHS kazet a všeho geek haraburdí.

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X