Domů » Články » Herní novinky » Herní veletrhy » E3 » E3 2019 » Bleeding Edge: Můžete se zapojit do alfa testování 4v4 online akce

Bleeding Edge: Můžete se zapojit do alfa testování 4v4 online akce

Vývojáři úspěšného Hellblade: Seanua’s Sacrifice, kteří se rovněž podíleli na vývojí DmC: Devil May Cry, nám během konference Microsoftu na E3 2019 představili novou hru. Tentokrát se bude jednat o online akci, v níž se proti sobě postaví dva týmy po čtyřech hráčích.

Hra kombinuje akci z pohledu třetí osoby, týmovou spolupráci a rozdílné mechaniky hrdinů ovlivněné rozličnými schopnostmi každého z nich. Každý bojovník v Bleeding Edge je unikátní a zařazen do jedné ze tří kategorií: Assassin, Support a Heavy. Hratelnost je obohacena kombinací zbraní na blízko i na dálku a různých bojových stylů a pohybů. Klíčem k úspěchu je správné časování, pozicování, týmová spolupráce a kombinování jednotlivých schopností. Jednomyslnost a strategie vás jistojistě dovede k vítězství. Další zajímavou mechanikou je interakce s prostředím. Na některé z map můžete protivník shodit dolů, jinde je naopak strčit pod vlak nebo je zavřít za elektrickým plotem. Hráči taktéž dostanou možnost vytvářet unikátní výstroj pro každého z bojovníků.

To vše si můžete vyzkoušet v několika herních módech, kterými bude hra vybavena. Ninja Theory označuje tento projekt jako výbuch vášně a proto dávají hráčům možnost připojit se do alfa testování.

Source :

Mmoculture

X