Domů » Články » Herní novinky » Bless dodabují samotní hráči. Tvůrci hledají dobrovolníky k posledním dialogům

Bless dodabují samotní hráči. Tvůrci hledají dobrovolníky k posledním dialogům(2 minuty čtení)

Glory to the Holy Alliance!

Na jihokorejské MMORPG Bless čekají tuzemští hráči již přes dva roky. Hra přežila vlastní vzestup a pád a skoro to vypadalo, že se jí zde nakonec nedočkáme. Tvůrci z Neowiz Games ale vytrvali a zpřístupní Bless už v květnu. Nyní mají dokonce nabídku, která se neodmítá – možnost propůjčit svůj hlas AAA titulu.

Mluvíte plynule anglicky a disponujete kvalitní zvukovou technikou? Pak právě váš hlas se může objevit v nadějné onlinovce Bless. Stačí do neděle poslat svou hlasovou ukázku na Bless Discord uživateli Cheshire. Podrobnější informace naleznete na facebooku nebo přímo na Discordu.

Přestože jde jen o pár vět pro vedlejší charaktery, mít vlastní hlas v takto rozsáhlé hře vyvolá u nejednoho hráče pocit euforie. Navíc podepsat se vedle dabéra Brenta Millera (nadaboval většinu hlavních postav) a skladatele Hanse Zimmera je určitě pocta.

Bless má přitom za sebou poměrně nepříznivou minulost. Ruský vydavatel 101XP před rokem přerušil provoz serverů kvůli katastrofální optimalizaci, evropský vydavatel Aeria Games hru raději nespustil vůbec. Ani na domácím poli, v Jižní Koreji, nedokázali autoři vyladit technické chyby, a čelili tak nemalému odlivu tamních hráčů.

Vývojáři z Neowiz Games však nerezignovali, naopak odhodlaně pokračovali ve vývoji a celou hru kompletně přepracovali. Po více než roce opravování přichází Bless zpět na Západ, tedy i k nám. Role vydavatele se zhostil samotný Neowiz. Ten titul zpřístupní v early accessu na Steamu už v květnu skrze obchodní model buy-to-play.

Čtěte také: SkillCast #3 – Jak se nám líbil Far Cry 5? Máme rádi české hry? A co Tran a Vietcong?

[arve url=”https://www.youtube.com/watch?v=_N2L5e9_bK8″ /]

0 0 vote
Hodnocení článku
Source :
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X